środa, 13 lipca 2011

Zaproszenie

Syneloi zaprosił Pawła i wszystkie osoby pragnące nauczyć się zarządzania swoją wiedzą do dyskusji na stronach Stowarzyszenia Praktyków Zarządzania Wiedzą; http://forum.km.org.pl/.Zarządzaniem wiedzą w Wiedzyźmie nazywane są wszelkie czynności związane z magazynowaniem informacji (w tym w pamięci osób żyjących) w sposób umożliwiający najkorzystniejszy dostęp do niej osobom poszukującym jej do rozwijania lub ratowania życia.

Możesz też brać udział w dyskusji na temat zarządzania wiedzą w komentarzach do tego tekstu.

***
***

11 komentarzy:

 1. Czy Wiedzyzm został opublikowany w formie papierowej?

  OdpowiedzUsuń
 2. Wiedzyzm był do dnia opublikowania tego komentarza publikowany jedynie w Internecie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Biologia - Ekologia. Ewolucjonizm - audiobookData publikacji: 01.03.2007

  Dowiesz się o problemach dotyczących ekologii i ochrony środowiska oraz formach ochrony przyrody w Polsce. Usłyszysz o wszystkich 23 Parkach Narodowych, ich powierzchni, dacie założenia oraz o tym, który z nich należy do rezerwatu biosfery UNESCO. Ponadto, przedstawimy zagadnienia związane z organizmami genetycznie modyfikowanymi, które popularnie nazywane są GMO. Usłyszysz o zdrowiu...

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy zarządzanie wiedzą przewiduje filtrowanie magazynowanych informacji?

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie. Filtrowanie informacji w zarządzaniu wiedzą jest zbędne ponieważ magazynuje się je według ważności; najważniejsza informacja to: moje życie jest najcenniejszą wartością.

  OdpowiedzUsuń
 6. Śpiąca królewna - audiobook
  Data publikacji: 01.05.2009

  Wydawnictwo Promatek prezentuje bajkę „Śpiąca królewna”. Seria z jakiej pochodzi audiobook posiada wspaniałą interpretację aktorską oraz przyjemną dla ucha oprawę muzyczną. Dialogi i ciekawe efekty dźwiękowe przeniosą najmłodszych słuchaczy w świat bajkowych marzeń. Jest to doskonały prezent dla zapracowanych rodziców, którzy nie zawsze znajdują czas na poczytanie swoim...

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja magazynuję swoją wiedzę nie w głowię, bo tam mogą się wkraść złodzieje. Najbezpieczniejszym magazynem na trzymanie zdobytej wiedzy jest moje czyste serce. Tam mól i rdza tych skarbów nie zniszczą. Serce moje potrafi lepiej niż moja głowa zarządzać całą zdobytą informacją. Dlatego głowa moja słucha się mojego zarządcy.

  OdpowiedzUsuń
 8. Obyś miał Marku pancerne serce ponieważ to tylko jedna trzecia Ciebie; różnie można dzielić osobę słowami i wykresami a jednak zawsze będzie ona całością i jednością z świadomością. Uczucia (serce), świadomość (umysł) i ciało (pożądanie) to trzy w jednym więc uważaj na serce i pożądanie umysłem bo miłość za grób prowadzi a pożądanie z innymi osobami się wadzi.

  OdpowiedzUsuń
 9. Każda wiedza może się przydać lecz tylko szukający tego co rozwija życie poznają prawdę ponieważ wolni są od pożadań i uczuć ograniczających i umysł.

  OdpowiedzUsuń
 10. Singapore Swing - ebook

  Data publikacji: 06.08.2007
  For generations of Britons, Singapore was the international crossroads of the Empire, the ultimate colonial posting, the stimulus for writers such as Joseph Conrad, Somerset Maugham or Noel Coward. Can today’s hightech 24-hour city with its gleaming skyscrapers and high standard of living provide a similar kind of inspiration to a visitor? John Malathronas penetrates the Oriental psyche and discovers...

  OdpowiedzUsuń